Top of Page

Оформлення ретроспективного дозволу CITES

Наша компанія надає повний юридичний супровід з оформлення ретроспективного дозволу CITES на зразки видів дикої фауни і флори CITES.

Якщо ви, як біженець від війни, вивезли з України разом із собою своїх екзотичних тварин, вам в обов'язковому порядку необхідно оформити на них відповідні дозвільні документи CITES, в тому числі ретроспективний дозвіл CITES.

З наявною дозвільною документацією ви зможете оформити ввіз своєї тварини в третю країну, або повернутися назад додому в Україну.

Після початку повномасштабної війни, в країнах, які першими почали приймати українських біженців, в різні періоди дозволялося реєструвати тварин по різному. На початку можна було відразу отримати дозволи CITES в третю країну в Адміністративному органі CITES тієї країни, в якій облаштувався біженець.

Через деякий час необхідно було реєструвати екзотику в адміністративних органах країни, в якій біженець отримав прихисток, а як тільки почало в звичайному режимі працювати Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України - звертатися за оформленням ретроспективного дозволу CITES.

Тому зверніть увагу, що не можна брати за основу ситуацію, яка була від самого початку повномасштабної війни. Наразі градус напруги в нашій країні знизився, та й вимоги конвенції CITES ніхто не відміняв.

Те, що тварина або птах перебувають на території Європейського союзу без дозвільної документації CITES, не говорить про те, що власник не повинен турбуватися про оформлення ретроспективного дозволу. Відповідальність за оформлення вашої тварини лежить виключно на вас.

Не тягніть час, бо невиконання вимог законодавства тієї чи іншої країни рано чи пізно дасть про себе знати у вигляді великих неприємностей для вас та ваших тварин або птахів, як сталося з конфіскацією Африканського сірого папуги жако при виїзді власника з папугою з Польщі в Україну, а також відкриття кримінального провадження по відношенню до власника папуги. Також є прецеденти конфіскації тварин при перетині кордону під час намагання в'їзду власників із ними до країн Європейського союзу з України.

Зверніть увагу, що ветеринарний паспорт і різноманітні довідки про здоров’я, які ви оформлюєте в ветеринарних клініках за кордоном, не є дозвільною документацією CITES.

Якщо ви зіштовхнулися з такою проблемою, як відсутність митної декларації та ветеринарних документів про перетин кордону вашими тваринами разом з вами, або з тих чи інших причин, у вас відсутні документи на ваших тварин - юристи нашої компанії допоможуть вам зібрати і оформити необхідні документи для реєстрації, а також отримання ретроспективного дозволу/сертифікату CITES і проведуть повний юридичний супровід процедури отримання дозволу на імпорт/експорт/реекспорт зразків видів дикої фауни і флори CITES.

Ретроспективний CITES на експорт з України до Польщі CITES на реекспорт з Польщі в США
Ретроспективний CITES на імпорт в Польщу з України Ретроспективний CITES на реекспорт з Польщі до США
Ретроспективний CITES на експорт з України в Польщу Ретроспективний CITES на імпорт в Польщу з України
Ретроспективний CITES на експорт з України в Словаччину Ретроспективний CITES на імпорт в Словаччину з України
CITES на реекспорт з Чеської Республіки в ОАЕ CITES на імпорт в ОАЕ з Чеської Республіки
Ретроспективний CITES на експорт з України до Італії CITES на реекспорт до США з Італії
Ретроспективний CITES на експорт з України в Хорватію​ Ретроспективний CITES на імпорт в Хорватію​ з України
CITES на реекспорт з Швейцарії в Україну CITES на реекспорт з Естонії в Грузію