Запис в посольство
Кожен з нас, хто хоч одного разу побував у посольстві зарубіжної країни в Україні, незмінно стикався з тим, що існують досить великі черги для його відвідин.
З цілком зрозумілих причин, щоб уникнути величезних черг і пов'язаних з цим можливих заворушень, деякі посольства зарубіжних країн в Україні приймають громадян лише за попереднім записом через візовий центр. Записатися на прийом в те, чи інше посольство досить складно, хоча б тому, що записується майже вся Україна...
Наші спеціалісти надають практичну допомогу в підготовці документів для отримання візи, а також допомогу в записі в посольство на подачу документів або інтерв'ю.
Для подачі документів у відповідне дипломатичне представництво, з метою відкриття в'їзної візи, Вам необхідно правильно підготувати пакет документів відповідно до мети перебування в цій країні. Документи повинні бути підготовлені відповідно до вимог дипломатичного представництва до відповідної категорії візи, по якій Ви припускаєте в'їхати на територію відповідної країни. З необхідним списком документів відповідно до мети перебування (категорія візи), Ви можете ознайомитися на сайті дипломатичного представництва цієї країни (посольства, консульства).
Вам необхідно врахувати, що відповідно до правил прийому документів тим чи іншим дипломатичним представництвом, консульський відділ має право вимагати додаткові підтверджуючі документи від Заявника. В зв'язку з цим ми пропонуємо Вам, щоб уникнути випадку відмови в візі з подальшою процедурою оскарження, звернутися до спеціалістів у цій галузі і отримати повну консультативну допомогу в питаннях підготовки документів по категорії візи, що Вас цікавить. Після того, як повний пакет документів буде готовий для подачі в дипломатичне представництво, ми допоможемо Вам заповнити анкети (on-line анкети) і записатися на подачу документів у посольство та/або інтерв'ю.
В'їзд, переміщення, а також перебування в тій чи іншій країні, регулюють внутрішні закони і положення країни перебування.
Існує ряд причин для відмови у видачі візи. У прийнятті заяви на видачу візи може бути відмовлено в різних випадках, як приклад можна навести такі: якщо в паспорта закінчується термін дії протягом трьох місяців після запланованої поїздки, якщо в паспорті немає вільних сторінок для проставлення візи, якщо паспорт зіпсований і якщо обгрунтовано можна підозрювати, що розмщені в ньому дані змінені, або з інших подібних причин.
У видачі візи може бути відмовлено також у разі, якщо заява або необхідні документи виявилися недостатніми для прийняття рішення по Вашій справі, а також в разі прохання дипломатичного представництва про надання додаткових документів, такі документи не були надані Заявником.
У видачі візи буде в будь-якому випадку відмовлено, якщо в комп'ютерній системі даних відповідної країни зафіксована заборона на в'їзд даної особи, або якщо Заявник під час попередніх перебувань в одній з країн скоїв будь-які порушення (злочини) законодавства країни перебування.
Відмова передбачена і в разі, якщо буде встановлено, що Заявник дав неправдиві відомості, а також у разі, якщо на підставі його діяльності можна припустити, що він може представляти загрозу громадському порядку і безпеці.
У видачі візи буде також відмовлено, якщо є підстави підозрювати, що мета перебування Заявника не відповідає заявленій ним меті, або віза, що буде йому видана, буде використовуватися не за призначенням.
Слід відзначити так звану "групу ризику", що включає групу осіб, найбільш схильних до відмов в отриманні візи більшості країн. Посольства більшості країн насторожено ставляться до молодих дівчат, подорожуючих на самоті, сім'ям, які виїжджають у повному складі. Це практика роботи дипломатичних представництв (посольств, консульств). Свою відмову у видачі візи дипломатичні представництва, як правило, не пояснюють.