Послуги адвоката
В першу чергу вам потрібно визначитися чи дійсно необхідна вам допомога адвоката, або можливо вам потрібна тільки консультація з вашого питання. Ми радимо вам спочатку проконсультуватися зі спеціалістами і тільки після того приймати будь-яке рішення. Прийняття такого рішення допоможе вам зекономити ваші кошти і, головне, час.
Якщо ж ви визначилися у своєму виборі, або у вас вже є визначення деякої інстанції про необхідність скористатися послугами адвоката, для представлення ваших інтересів, то ви на правильному шляху!
Трохи загальної інформації... Адвокат - особа вільної професії, тобто він, з одного боку, не перебуває на державній службі і не працює за наймом, а з іншого - не є комерсантом. Кожен адвокат має постійне місце здійснення своєї діяльності (офіс, канцелярія). При бажанні, адвокати можуть об'єднуватися та працювати в рамках спільних програм. Вони також можуть об'єднуватися з представниками суміжних вільних професій: нотаріусами, податковими консультантами, аудиторами, патентними повіреними, а також із зарубіжними колегами.
Основні завдання адвоката полягають в представленні та забезпеченні дотримання законних інтересів Клієнта. В першу чергу це означає, що адвокат повинен об'єктивно розглянути ситуацію Клієнта, дати їй правову оцінку і зважити шанси на успіх, передбачити можливі аргументи протилежної сторони і підготувати заперечення на них, а також намагатися всіма можливими, у рамках Закону, способами забезпечити досягнення сприятливого для Клієнта результату. При цьому адвокат утримується від здійснення дій, які могли б завдати шкоду Клієнту; він також зобов'язаний берегти професійну таємницю, а також постійно вчитися та підвищувати свій професійний рівень, щоб мати можливість надавати Клієнтам кваліфіковану допомогу.
У ЯКИХ ВИПАДКАХ СЛІД ЗВЕРТАТИСЯ ДО АДВОКАТА?
- Якщо вам потрібна консультація для того, щоб розібратися в ситуації, що склалася, і дізнатися про її правову оцінку, а також грамотно скласти документи (договір, заява, доручення та ін.).
- Якщо вам потрібне представництво в суді, державних органах або у взаємостосунках з іншими особами, наприклад, протилежною стороною в спорі (позові). Залучення адвоката може бути, як добровільним, за бажанням зацікавленої особи, так і обов'язковим, тобто в певних випадках Закон прямо передбачає участь адвоката.
Закон далеко не завжди надає громадянинові право вибору, звертатись або не звертатись по допомогу до адвоката. В деяких випадках участь адвоката обов'язкова, незалежно від того, хоче цього людина чи ні.
Наприклад, якщо в кримінальному судочинстві обвинувачений не має адвоката, а коректне проведення процесу можна чекати лише за участю маючого юридичні знання захисника, то суд призначає обвинуваченому обов'язкового захисника за рахунок держави.
Адвокати нашої компанії, а також наші зарубіжні партнери, готові надати вам в повному обсязі адвокатські послуги, представляючи ваші інтереси в різних інстанціях як в Україні, так і за кордоном.
Звернутися за консультацією до наших адвокатів ви можете заздалегідь записавшись на прийом, або можете замовити дану послугу на нашому сайті.