Вироби з птахів, тварин та риби CITES
Юристи нашої компанії нададуть вам повний юридичний супровід щодо оформлення необхідної документації з метою отримання дозволу CITES на імпорт, експорт або реекспорт виробів з риби, птахів і тварин, що охороняються Конвенцією CITES.
Наприклад, якщо ви хочете транспортувати через митну територію України опудала, сувеніри, прикраси, одяг, меблі та інші вироби з риби, птахів або тварин, а саме:
- опудала та інші вироби з тварин, птахів та риби;
- різні прикраси, намиста, кільця, фігурки, статуетки (наприклад, вироби зі слонової кістки) посуд та інші вироби, що містять частини охоронюваної риби, птахів і тварин;
- екзотичні вироби з хутра та шкіри: одяг, взуття, ремені, сумки, гаманці та ін. аксесуари (наприклад, шуба з соболя, ведмедя, гепарда, вовка або сумка/ремінь/гаманець зі шкіри крокодила або годинник з ремінцем зі шкіри пітона та ін.);
- екзотичні сувеніри (наприклад, сувенірні пляшки з залитими алкоголем різними тропічними комахами, зміями та ін. плазунами), а також сувеніри та предмети побутового призначення, виготовлені з частин тварин (наприклад, крем для взуття з жиру тюленя);
- спорядження для полювання та риболовлі (наприклад, мушки з ворсу ведмежого хутра);
- меблі та інші предмети інтер'єру (наприклад, крісло з елементами шкіри крокодила або стіл з елементами слонової кістки та ін.).;
- музичні інструменти (наприклад, гітара з елементами рожевого дерева (бразильський палісандр) або інші музичні інструменти зі вставками слонової кістки та ін.).
передусім вам необхідно отримати дозвіл CITES на ввіз/вивіз з країни вищезазначених виробів, які є зразками CITES.
УВАГА! Купуючи будь-які деривати, сувеніри, прикраси, опудала, одяг/взуття/аксесуари, меблі та інші частини видів тварин, птахів або риби, види яких перебувають під загрозою зникнення, які є об'єктами регулювання Конвенції СІТЕС, в першу чергу Ви повинні звернути увагу на наявність відповідної документації, яка є невід'ємною частиною будь-якого зразка СІТЕС.
Якщо ви не знаєте як повинні виглядати документи, ви можете звернутися до нас за консультацією або до відповідного Адміністративного органу СІТЕС за роз'ясненням інформації щодо наявності у продавця необхідної обов'язкової документації, де ви отримаєте вичерпну інформацію, що вас цікавить.
Хочемо звернути вашу увагу на те, що будь-який продавець зобов'язаний до здійснення продажу товару, який є об'єктом регулювання вищевказаної Конвенції, надати покупцеві для ознайомлення всю наявну документацію, що підтверджує походження, законність вилучення з природного середовища або законність ввезення товару, що пропонується до продажу.
ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОЗВОЛУ / СЕРТИФІКАТУ CITES
ЯК ВИЗНАЧИТИ СПРАВЖНІСТЬ ДОЗВОЛУ CITES
ПОВЕРНЕННЯ ВЛАСНИКУ ВИЛУЧЕНИХ НА КОРДОНІ ЗРАЗКІВ CITES
КОНСУЛЬТАЦІЯ ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ CITES
Для кожної партії зразків СITES оформлюється окремий сертифікат CITES.
Слід зазначити, що наявність дозволу CITES не звільняє експортера від дотримання митних, ветеринарних чи фітосанітарних правил.
CITES на реекспорт з Швейцарії в Україну |
CITES на реекспорт з Італії в Україну |
УВАГА! Купуючи без відповідних документів вироби з тварин, птахів або рослин, види яких перебувають під охороною Конвенції CITES, ви ризикуєте в разі вашого виїзду за кордон, залишити колекцію в країні вашого проживання.
У разі ж транспортування зразків CITES через митний кордон без дозвільної документації, зразки CITES будуть конфісковані митною службою, а на власника буде відкрито кримінальну справу.
| |
Перш ніж купувати зразки СІТЕС, які перебувають під захистом вищевказаної Конвенції, а також в списку СІТЕС, ви можете звернутися до нас за консультацією або до відповідного Адміністративного органу за роз'ясненням інформації щодо наявності у продавця обов'язкової дозвільної документації на зразки СІТЕС, які ви хочете придбати.
Додатково ви можете ознайомитися з діючими правилами щодо зразків СІТЕС перш ніж відправитися в подорож. Федеральне відомство з охорони природи Німеччини, а також Управління митного контролю Німеччини склали банк даних з інформацією по окремим країнам.