Тварини I та II Додатків CITES
Якщо у вас в якості домашнього улюбленця живе екзотична тварина і ви плануєте виїхати в іншу країну і забрати з собою свого улюбленця АБО
Ви хочете за кордоном купити собі екзотичну тварину і ввезти її в Україну АБО
Ви плануєте ввезти/вивезти з України екзотичну тварину з комерційною метою - юристи нашої компанії допоможуть вам зібрати і оформити необхідні документи для отримання дозволу CITES на вашу тварину, а також проведуть повний юридичний супровід процедури отримання дозволу на імпорт, експорт та реекспорт вашої тварини.
Безліч зникаючих видів екзотичних тварин перебуває під захистом Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення в I Додатку СІТЕС. Серед них такі популярні тварини як екзотичні коти: оцелот (Leopardus pardalis), маргай (Leopardus wiedii), онцилла (Leopardus tigrinus), а також товстий лорі (Nycticebus spp.), карликовий лемур (Cheirogaleidae spp.), мармозетка Гьольді (Callimico goeldii), пушистовуха ігрунка (Callithrix aurita), чубата ігрунка (Callithrix flaviceps), рижеспинний саймірі (Saimiri oerstedii), едипів тамарин (Saguinus oedipus) , гололобий тамарин (Saguinus martinsi), білоногий тамарин (Saguinus leucopus), тамарин Жоффруа (Saguinus geoffroyi), рябий тамарин (Saguinus bicolor), американський чорнолапий тхір (Mustela nigripes), вомбат (Lasiorhinus krefftii), хамелеон (Brookesia spp.), гекон (Phelsuma spp.), циклура або кільцехвоста ігуана (Cyclura spp.), тигровий пітон (Python molurus), різні види удавів (Boidae Boas) та ін.
Також безліч популярних видів тварин перебуває в II Додатку наприклад, гігантський цепкохвостий сцинк (Corucia zebrata), лисиця фенек (Vulpes zerda), скунс Гумбольдта (Conepatus humboldtii), тарантул (павук-птахоїд), верветка (Chlorocebus pygerythrus), білячий саймірі (Saimiri sciureus), червонорукий тамарин (Saguinus midas), імператорський тамарин (Saguinus imperator), буроголовий тамарин (Saguinus fuscicollis), червонобрюхий тамарин ( Saguinus labiatus), золотистий левиний тамарин (Leontopithecus rosalia), карликова ігрунка (Cebuella pygmaea), білолобий капуцин (Cebus albifrons), панамський білоголовий капуцин (Cebus imitator), траурний капуцин (Cebus olivaceus), яванський макак (Macaca fascicularis), а також екзотичні коти, такі як каракал (Caracal caracal), сервал (Leptailurus serval) та ін., а також тайра, гризон, куниця, харза, медоїд, барсук, горностай, солонгой, колонок та ін. - в III Додатку СІТЕС.
УВАГА! Відповідно до розділу VIII "Порядку утримання та розведення диких тварин, які перебувають у стані неволі або в напіввільних умовах", при відчуженні диких тварин продавець тварини зобов'язаний забезпечити покупця достовірною інформацією про вид, підвид, стан здоров'я та інші якості тварини, а також про умови її утримання.
Якщо продається дика тварина з числа видів, що занесені до Червоної книги України або підлягають охороні відповідно до чинних міжнародних договорів України (CITES), продавець тварини зобов'язаний надати покупцеві документ, що засвідчує законність набуття її у власність.
Тому купуючи екзотичну тварину, в першу чергу ви повинні звернути увагу на наявність відповідної документації, що є невід'ємною частиною тварини, як зразка СІТЕС.
Якщо ви не знаєте як повинні виглядати документи, ви можете звернутися до нас за консультацією або до відповідного Адміністративного органу СІТЕС за роз'ясненням інформації щодо наявності у продавця необхідної обов'язкової документації, де ви отримаєте вичерпну інформацію, що вас цікавить.
ЯК ВИЗНАЧИТИ СПРАВЖНІСТЬ ДОЗВОЛУ CITES
КОНСУЛЬТАЦІЯ ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ CITES
ПОВЕРНЕННЯ ВЛАСНИКУ ВИЛУЧЕНИХ НА КОРДОНІ ЗРАЗКІВ CITES
Хочемо звернути вашу увагу на те, що будь-який продавець зобов'язаний до здійснення продажу тварини надати покупцеві для ознайомлення всю наявну документацію, що підтверджує походження, вік або законність ввезення (або законність вилову з дикої природи) тварини, що пропонується на продаж.
ТВАРИНИ, ЗАНЕСЕНІ ДО ЧЕРВОНОЇ КНИГИ УКРАЇНИ
УВАГА! Купуючи екзотичну тварину без необхідних обов'язкових документів CITES, ви ризикуєте придбати тварину, ввезену в країну незаконним шляхом та, у разі вашого виїзду за кордон, залишити свого улюбленця без вашої опіки в країні вашого проживання.
У разі ж транспортування зразків CITES через митний кордон без дозвільної документації, зразки CITES будуть конфісковані митною службою, а на власника буде відкрито кримінальну справу.
| |
| |
ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ ДОМАШНІХ ТА ЕКЗОТИЧНИХ ТВАРИН І ПТАХІВ:
- оформлення документів на тварин і птахів в Україні.
- оформлення розплідника з розведення в умовах неволі екзотичних тварин і птахів в Україні.
- оформлення необхідних документів для вивозу з України за кордон: декоративних тварин / птахів, зразків дикої фауни України, червонокнижних тварин / птахів.
- юридичний супровід з офіційного ввозу/вивозу з України тварин, птахів і рослин, а також екзотичної флори і фауни CITES згідно з Конвенцією про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення.