Оформити CITES на змію
Якщо у вас в якості домашнього улюбленця живе змія і ви плануєте виїхати в іншу країну і забрати з собою свого улюбленця АБО
Ви хочете за кордоном купити собі змію і ввезти її в Україну АБО
Ви плануєте ввезти/вивезти з України змію з комерційною метою - юристи нашої компанії допоможуть вам зібрати і оформити необхідні документи для отримання дозволу/сертифіката CITES і проведуть повний юридичний супровід процедури отримання дозволу на імпорт, експорт або реекспорт вашої тварини.
Багато видів вужеподібних перебуває під охороною Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення в II Додатку СITES, а саме: мусурана (Clelia clelia), бразильський гігантський вуж (Cyclagras gigas), змія-яйцеїд індійський (Elachistodon westermanni), полоз великоокий (Ptyas mucosus).
Слід врахувати, що аспідові змії, такі як кобри і коралові змії, також охороняються вищезгаданою Конвенцією і перебувають в II Додатку СITES, а саме: гоплоцефал бунгаровидний (Hoplocephalus bungaroides), китайська кобра (Naja atra), моноклева кобра (Naja kaouthia), мандалайська кобра (Naja mandalayensis), очкова змія (Naja naja), середньоазіатська кобра (Naja oxiana), філіпінська кобра (Naja philippinensis), андаманська кобра (Naja sagittifera), самарська кобра (Naja samarensis), кобра сіамська (Naja siamensis), індійська кобра (Naja sputatrix), екваторіальна кобра (Naja sumatrana), королевська кобра (Ophiophagus hannah).
Крім того, гадюкові, або віперові (Viperidae) також охороняються вищезгаданою Конвенцією. Щодо степової гадюки (Vipera ursinii) хотілося б зазначити, що в I Додатку СITES перебуває тільки європейська популяція даного виду. Виняток становлять види, що мешкають на пострадянському просторі, а саме території, які раніше входили до складу СРСР - такі види не підпадають під захист вищевказаної Конвенції. У переліку II Додатку СITES перебувають такі види, як: кенійська чагарникова гадюка (Atheris desaixi), кенійська рогата гадюка (Bitis worthingtoni), мангшанська куфія (Trimeresurus mangshanensis), гадюка Вагнера (Vipera wagneri).
У зв'язку з цим переміщення змій вищевказаних видів через митну зону України можливе виключно за наявності відповідних дозволів Адміністративних органів СІТЕС. Тому купуючи собі змію, в першу чергу ви повинні звернути увагу на наявність відповідної документації, що додається до тварини, як зразка СІТЕС.
Якщо ви не знаєте як повинні виглядати документи, ви можете звернутися до нас за консультацією або до відповідного Адміністративного органу СІТЕС за роз'ясненням інформації щодо наявності у продавця необхідної обов'язкової документації, де ви отримаєте вичерпну інформацію, що вас цікавить.
Якщо ви не знаєте як повинні виглядати документи, ви можете звернутися до Адміністративного органу СІТЕС країни вашого проживання за роз'ясненням інформації щодо наявності у продавця необхідної обов'язкової документації, де ви отримаєте вичерпну інформацію, що вас цікавить.
Пам'ятайте, що купуючи собі улюбленця вищевказаних видів без необхідних обов'язкових документів, ви ризикуєте придбати тварину або ввезену в країну незаконним шляхом, або виведену в неволі від батьків, ввезених незаконним шляхом. Отже, в разі вашого виїзду за кордон, ви ризикуєте залишити свого улюбленця без вашої опіки в країні вашого проживання.
У разі ж транспортування зразків CITES через митний кордон без дозвільної документації, зразки CITES будуть конфісковані митною службою, а на власника буде відкрито кримінальну справу.
Хочемо звернути вашу увагу на те, що будь-який продавець зобов'язаний до здійснення продажу зразка CITES надати покупцеві для ознайомлення всю наявну документацію, що підтверджує походження, вік або законність ввезення тварини, що пропонується на продаж.
Наша компанія надає повний юридичний супровід з оформлення документів з метою офіційного ввезення в Україну або вивезення за кордон екзотичних тварин, що знаходяться під загрозою зникнення CITES.
Додатково ми надаємо консультаційні послуги щодо оформлення імпортного дозволу на ввіз, ідентифікації, вакцинації, здачі необхідних аналізів, карантинування, ветеринарної документації і транспортування зразків CITES (в залежності від обраного вами виду маршруту і країни).
ЯК ВИЗНАЧИТИ СПРАВЖНІСТЬ ДОЗВОЛУ CITES
ЗАРЕЄСТРУВАТИ РОЗПЛІДНИК З РОЗВЕДЕННЯ ЗМІЙ В УКРАЇНІ
ПОВЕРНЕННЯ ВЛАСНИКУ ВИЛУЧЕНИХ НА КОРДОНІ ЗРАЗКІВ CITES