Укладення шлюбу в США
Шановний користувачу, якщо ви вирішили укласти шлюб з громадянином США, в першу чергу вам необхідно визначитися, де ви будете реєструвати шлюб: в США або в Україні. Залежно від обраного вами місця реєстрації шлюбу вам необхідно буде підготувати відповідний пакет документів. Кожен з цих напрямків має свої особливості, переваги і недоліки.
УВАГА! Вам необхідно володіти інформацією щодо вашого майбутнього чоловіка/дружини ДО реєстрації шлюбу. Ми вам рекомендуємо ДО укладення шлюбу перевірити за допомогою наших партнерів-адвокатів США інформацію про вашого майбутнього чоловіка/дружину в США на наявність/відсутність судимостей вашого майбутнього чоловіка/дружини, його/її фінансової стабільності, про його/її попередні шлюби, кредити та ін. інформацію. Ігнорування цієї інформації може в подальшому призвести до серйозних негативних результатів як для однієї, так і для іншої сторони.
Якщо ви вирішили зареєструвати шлюб з громадянином США на території США, ваш майбутній чоловік/дружина-громадянин США повинен спочатку подати петицію I-129F для свого іноземного нареченого/ої. Петиція подається в USCIS. Коли петиція прийнята, український громадянин/ка, може подавати документи на отримання візи нареченого/нареченої К1, а також документи на отримання статусу по візі К для його/її дітей (за наявності).
- Віза К1 (категорія візи для нареченого/нареченої громадянина/нки США). Віза K1 дозволяє іноземному нареченому/нареченій прибути до Сполучених Штатів з метою реєстрації шлюбу з громадянином США протягом 90 днів з моменту прибуття.
- Віза К2 (категорія візи для неповнолітніх дітей власника візи категорії К1).
Якщо ви маєте намір укласти шлюб з громадянином/нкою США і проживати після укладення шлюбу на території Сполучених Штатів, ми можемо запропонувати вам повний комплекс послуг із супроводу вас на всіх етапах отримання візи категорії К1. У наші послуги входить:
- консультація щодо віз К1 і К2;
- роз'яснення прав і обов'язків нареченої і нареченого, етапи і особливості врегулювання імміграційного статусу в США;
- консультації щодо необхідних дій нареченого/нареченої-громадянина США в Сполучених Штатах для початку процесу;
- допомога в підготовці документів та анкет іноземного нареченого/ої для пересилки в США нареченому/нареченій-громадянину США, для подальшої подачі ним форми I-129F;
- консультації щодо збору та підготовки необхідних документів для посольства США;
- переклад необхідних документів, нотаріальне засвідчення, апостиль (за необхідності);
- правильне заповнення візових форм та анкет;
- підготовка повного пакету документів для успішного проходження інтерв'ю в посольстві;
- консультації щодо проходження медичного обстеження;
- підготовка до інтерв'ю в посольстві США з урахуванням ваших обставин;
- запис на інтерв'ю в посольство США;
- повний юридичний супровід адвокатами США (якщо це буде необхідно);
- інформація про укладення шлюбу в США, оформлення необхідних документів (SSN, EAD, DL, etc), процедура зміни статусу К1 на статус постійного мешканця США (Adjustment Of Status - AOS), посвідка на проживання, ПМП;
- інформація щодо правильної поведінки в разі розлучення або виникнення інших проблем з чоловіком/дружиною-громадянином США для збереження статусу, вирішення майнових та інших спорів і багато іншого.
Якщо ви зареєструєте шлюб з громадянином США на території України, ви можете подавати документи в посольство на отримання неімміграційної візи K3 (чоловік/дружина громадянина США, які мають намір в'їхати і жити на території США в той час поки оформлюється імміграційна віза). Віза К4 (діти особи, яка має візу категорії К3). Або подавати документи на отримання імміграційної візи категорії IR1/CR1.
Для того, щоб претендувати на отримання візи K1, важливо задовольняти всім вимогам до цієї категорії візи, представивши в посольство США правильно підготовлений пакет документів. Професійні юристи нашої компанії нададуть вам повну інформацію про документи, які необхідні для отримання візи, підготують вас до головного і далеко непростого етапу в отриманні візи - інтерв'ю в посольстві.
У разі якщо консульський офіцер посольства під час перевірки пакету документів заявника, виявить факт фальсифікації поданих документів або невідповідність їх дійсності, а також надання будь-якої неправдивої інформації - заявнику буде не тільки відмовлено в візі, а й винесено рішення про заборону на в'їзд в Сполучені Штати за статтею 212(а)(6)(С)(1). Такими порушеннями можуть бути, наприклад, надана заявником в посольство свідомо помилкова інформація, або надані сфальсифіковані документи, з метою незаконного отримання заявником в'їзної візи.
Беручи до уваги вищезазначене ми рекомендуємо досить серйозно поставитися до підготовки документів та проходження інтерв'ю. Звертайтеся до наших спеціалістів для визначення і узгодження подальших дій.